Szkoła Podstawowa w Trepczy 2018/2019

galeriaNARODOWE CZYTANIE - PRZEDWIOŚNIE STEFANA ŻEROMSKIEGO

Narodowe Czytanie organizowane jest corocznie od 2012 roku przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku cała Polska czytała Przedwiośnie Stefana Żeromskiego W związku z powyższym nasza szkoła przystąpiła do tej ogólnopolskiej akcji i 7 września zorganizowała wyjątkowe spotkanie.

Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już w sierpniu rejestracją w systemie, dzięki czemu otrzymaliśmy okolicznościową pieczęć, która posłużyła do składania pamiątkowego stempla na egzemplarzach powieści.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej odczytaniem przez dyrektora szkoły podstawowej, p. Leontynę Krowiak, przesłania p. prezydenta Andrzeja Dudy. Uczennice III klasy gimnazjum: Simona, Cebula i Zofia Leszczyk przedstawiły rys historyczny dziejów Polski. Następnie do czytania wybrano pierwszy rozdział utworu, który czytali chętni uczniowie z poszczególnych klas IV- VIII i III gimnazjum. Akcja zakończyła się o godzinie 11.00. Mamy nadzieję, że Narodowe Czytanie na stałe wpisze się w nasz szkolny kalendarz imprez i ma szczególny dla poziomu czytelnictwa wymiar, a promowanie go jest naszym nadrzędnym celem. Nad całością akcji czuwały nauczycielki: Bogusława Kaczmarska, Agnieszka Bochenek i Aneta Mąka.

 

galeria550 LAT POLSKIEGO PARLAMENTARYZMU

W związku z obchodami 550 rocznicy Polskiego Parlamentaryzmu w naszej szkole pojawiła się wystawa upamiętniająca to wydarzenie. Wystawa prezentuje informacje związane z historią kształtowania się polskiego parlamentaryzmu na przestrzeni dziejów. Zawiera również ilustracje i zdjęcia przedstawiające funkcjonowanie obecnego sejmu i senatu.

Wystawę przygotowały nauczycielki historii A. Bochenek i A. Mąka.

 

galeriaINAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września to dzień, w którym cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystości inauguracji roku szkolnego 2018/2019.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani Dyrektor Leontyna Krowiak. Powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły, życząc im dobrego roku pełnego sukcesów w pracy i w nauce. Aby uświetnić ten dzień, młodsi uczniowie przedstawili krótki program artystyczny. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

 

rozp. roku

Po zakończeniu mszy św. gromadzimy się
w szkole na sali gimnastycznej, gdzie odbędzie się
uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu173
Wizyt w miesiącu460
Łącznie wizyt46255

VCNT - Visitorcounter