ewd5 miejsce w rankingu EWD
wśród podkarpackich gimnazjów

Edukacyjna wartość dodana (EWD) to metoda statystyczna, która pozwala oszacować wkład szkoły, a nawet konkretnego nauczyciela, w wynik uczniów na egzaminie. EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły. Pokazuje on, czy szkoła rozwija potencjał, umiejętności i wiedzę ucznia czy wręcz przeciwnie.

Według danych portalu "Miasto Pociech" średnia EWD z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i humanistycznych w naszym gimnazjum wyniosła 6,59, co daje nam bardzo wysokie 5 miejsce w rankingu 100 najlepszych gimnazjów województwa podkarpackiego.

Zobacz ranking

Uwaga na dopalacze

W związku z  nasileniem się problemów wynikających z handlu substancjami zagrażającymi życiu  i  zdrowiu młodzieży przypominamy, że uczniowie mogą korzystać z telefonu zaufania 116 111, natomiast rodzice i nauczyciele w sprawach bezpieczeństwa dzieci uzyskają fachową pomocy, dzwoniąc pod numer  800 100 100. Jednocześnie   w kwestiach związanych z dopalaczami  Główny Inspektor Sanitarny uruchomił infolinię 800 060 800.

Więcej informacji w materiale przygotowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej:

Informujemy, że zajęcia
w Punkcie Przedszkolnym i Oddziale Przedszkolnym
rozpoczną się 3 sierpnia 2015r. tj. w poniedziałek o godzinie 800.

Szóstoklasiści żegnają szkołę podstawową…

24 czerwca br. uczniowie klasy szóstej pojechali wraz z wychowawczynią p. Mariolą Gorczyńską na swą ostatnią wspólną wycieczkę do Sanoka. Po zwiedzeniu Urzędu Miasta pospacerowaliśmy po sanockim Rynku, a następnie udaliśmy się biesiadować do pobliskiego McDonalda. Spędziliśmy miło czas snując plany na przeszłość i wspominając wspólne chwile w podstawówce. Nazbierało się tych wspomnień i jak recytuje nasza prymuska Julka:

Wkuwaliśmy wiedzę cenną,
wkuwaliśmy ją przez sześć lat.
To jest niezły czasu szmat!
Dziś dostaliśmy cenzurki,
każdy dumny, każdy rad,
Pójdzie wkrótce do gimnazjum,
Będzie już zdobywać świat!

A cała klasa powtarza za naszym Danielem:

Drodzy nauczyciele!

Za Wasz trud, pracę, cierpliwość i zrozumienie: dziękujemy!!!

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»