Zakończenie roku szkolnego 2012/13

28 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny, a mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy trzeciej gimnazjum.

Uczniowie klasy trzeciej SP zaprosili wszystkich na wakacje prezentując po raz kolejny swoje umiejętności wokalne i taneczne. Natomiast uczniowie klasy trzeciej gimnazjum pożegnali się ze szkołą i nauczycielami. Dziękując za okazaną życzliwość szczerze wzruszyli wychowawcę p. M. Sumarę. Najlepsi w szkole uczniowie otrzymali z rąk pani Dyrektor świadectwa z paskiem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Pani dyrektor Leontyna Krowiak w imieniu Rady Pedagogicznej życzyła absolwentom pomyślności w dalszym kształceniu i życiu osobistym, a wszystkim uczniom szczęśliwych i pełnych słońca wakacji.galeria

Dzień Zmian

27 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Zmian. Każda klasa miała za zadanie przygotować w dowolnej formie wybraną kulturę danego kraju. Wszystkie klasy bardzo starannie przygotowały wiadomości na temat swoich ulubionych krajów.

Klasa IV przedstawiła kulturę oraz ciekawe miejsca, jakie możemy zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii. Następnie publiczności zaprezentowała się klasa V z kulturą Grecji. Po Grecji, przyszedł czas na Francję. Uczennice i uczniowie klasy VI wcielili się w role modelek i modelów organizując pokaz mody taki jak we Francji.

Klasy gimnazjalne przedstawiły również interesujące wiadomości na temat ciekawych krajów, które warto zobaczyć. Pojawiła się kultura Niemiec przygotowana przez I klasę. Pokazali nam jak wygląda lekcja niemieckiego. Można było zobaczyć spacerującego Bawara. Uczniowie klasy II wykonali gazetkę ścienną na temat ciekawych miejsc we Włoszech. Uczennice przygotowały również tradycyjną włoską potrawę - spaghetti. Na koniec klasa III opowiedziała uczniom o Hiszpanii. galeria

Wycieczka do Łańcuta

20.06.2013r. klasa III pod opieką wychowawczyni K. Buczkowicz i p. pedagog W. Burdziak- Zabłotny udała się na wycieczkę do Łańcuta.

Celem wyjazdu było zwiedzenie zamku łańcuckiego, poznanie jego historii i obejrzenie największej w Polsce powozowni. Pod opieką pani przewodnik uczniowie z ogromnym zainteresowaniem podziwiali wnętrze pałacu w Łańcucie.

Na koniec udali się na smaczne, łańcuckie pierogi. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała.

galeria

dyplomI Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Inspiracje plastyczne twórczością J. Tuwima”

Uczniowie naszego gimnazjum: Kamil Bartkowski z kl. 1, Natalia Płoska i Damian Ziemlewicz z kl. 3, zachęceni przez p. Bożenę Zarzykę, wzięli udział w I Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Inspiracje plastyczne twórczością J. Tuwima” organizowanym przez CDN w Sanoku oraz Szkołę Podstawową nr 6. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy w dowolnej technice i określonym formacie. Rok 2013 ogłoszony został rokiem Juliana Tuwima, dlatego tematyka prac dotyczyła świata emocji w jego wierszach i satyrach.

Dla Damiana Ziemlewicza inspiracją był wiersz „Szczęście”. Za swoją pracę, wykonaną akwarelami, otrzymał I miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

По-прежнему улыбаясь, незнакомец осушил бокал.

Тетя Далия фыркнула как будто кто-то выстрелил из салютной пушки, давая понять Гасси, что его присутствие нежелательно.

И у мистера, и у миссис "Бухгалтерский учет" Моллой уши были не изуродованы, но он ясно осознал, что видит перед собой наполеонов преступного мира.

Он по-прежнему чувствовал запах топлива и даже видел блестевшие новенькие заклепки на "Состав, содержание и порядок составления бухгалтерской отчетности организации" вертолетной обшивке.

Разумеется я, ответил Мордонт, нельзя же, чтобы бедняга без конца колотил в вашу столь туго отворяющуюся дверь, да еще под "Экономико-статистический анализ производства зерна в ООО 'Агрофирма'" таким ливнем!

Она взяла сперму и размазала ее по серебристой головке рычага коробки передач.

Królowa śniegu” w Puchatku

Dnia 19.06.2013 r. odbyła się wycieczka do „Puchatka” w Sanoku, w której uczestniczyły dzieci  z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I i II wraz z wychowawcami: p. B. Suwałą, p. J. Kozak i p. K. Sołtysik. Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt. „Królowa śniegu” w wykonaniu młodych artystów  Osiedlowego Domu Kultury. Cała widownia była zachwycona strojami aktorów oraz piękną dekoracją sceny. Udział w spektaklu pozwolił dzieciom na obcowanie z językiem literackim, a także uczył kulturalnego zachowania w czasie przedstawienia.galeria

То, "Paths to the World. Английский язык для дошкольников. Пособие для детей 5-6 лет. В 2-х частях. Ч. 2" что было уже сказано, "скачать игра карта на раздевание" подготовило ее к этому.

Ночь велика, продолжал "игровые автоматы рулетка играть бесплатно" Томпсон.

Оставь в "краткое содержание платонов неизвестный цветок" покое эту добрую симпатичную "решебник по математике 6 класс stavcur" девушку, возмутился Чиун.

И, казалось, "366 моделей оригами" это только усугубляло тишину.

Через "альбом елены ваенга скачать" несколько секунд сестра была уже в "игровой автомат венецианский карнавал" моих объятиях.

Он "гранд каньон игровой автомат" не был особенно удивлен, "игровые автоматы гейминатор играть бесплатно" увидев на экране силуэты двух F-16 Американских ВВС.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»