VIII Festiwal Kultury Polsko-Angielskiej

Trepcza 2013

 

    VIII Festiwal Kultury Polsko-Angielskiej Trepcza 2013 odbył się 16 czerwca br. na terenie placu przed Kościołem Parafialnym w Trepczy. Tym razem zebrana publiczność wysłuchała reprezentantów 9 szkół z terenu powiatu sanockiego w czasie VIII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Jury w składzie: Małgorzata Stabryła (szkoła muzyczna w Sanoku), Bartosz Kusy (przedstawiciel wydawnictwa brytyjskiego Pearson) oraz Jacek Jakubaszek (metodyk języka angielskiego) przyznało miejsca:

Kategoria kl. IV-VI SP

   1m- Monika Bartkowska (SP Trepcza)

   2m- Kacper Przystasz (SP Trepcza)

   3m- Kinga Nitka (SP Mrzygłód)

Kategoria kl. I-III G

   1m- Anna Duda (G w Długiem)

   2m- Dagmara Kruczek (G Niebieszczany)

   3m- Magdalena Kobrzyńska (G w Trepczy)

Nagroda Publiczności- Monika Bartkowska (SP Trepcza)

    Działający od ośmiu lat Festiwal ma na celu promowanie utalentowanej młodzieży, przybliżanie kultury regionalnej oraz propagowanie nauki języka angielskiego. Wesoły i różnorodny program artystyczny przygotowali uczniowie gospodarza imprezy czyli Zespołu Szkół w Trepczy. Sponsorami byli: Urząd Gminy Sanok, Urząd Miasta Sanoka, Księgarnia Językowa ,,U Kuby”, Wydawnictwo Pearson, a także Państwowy Zakład Ubezpieczeń w Sanoku oraz osoby prywatne.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!galeria

  

VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej przygotowały panie Mariola Gorczyńska i Agnieszka Bochenek, a gry i zabawy poprowadziła pani Aneta Mąka. Przedstawienie w języku angielskim wyreżyserowała wraz z uczniami pani Mariola Gorczyńska, a opiekunami grup tanecznych byli nauczyciele Dorota Bętkowska, Beata Suwała, Krystyna Buczkowicz, Jadwiga Kozak, Bogusława Kaczmarska oraz Aneta Mąka i Mariusz Sumara. O ciekawą oprawę sceniczną Festiwalu zadbały panie Wioletta Burdziak-Zabłotny oraz Krystyna Sołtysik i Joanna Śliwiak we współpracy z księdzem Proboszczem Piotrem Rymarowiczem. O porządek sceniczny dbał pan Jerzy Woźniczyszyn a wybór Nagrody Publiczności przeprowadziły panie Bożena Zarzyka i Wioletta Burdziak-Zabłotny. Nad całością czuwała pani dyrektor Zespołu Szkół w_Trepczy Leontyna Krowiak. Koordynatorem Festiwalu – jak co roku – była pani Mariola Gorczyńska.

Laureatami VIII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej zostali nasi uczniowie, których przygotowały panie Mariola Gorczyńska (szkoła podstawowa) i pani Agnieszka Bochenek (gimnazjum).

 

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu79
Wizyt w miesiącu463
Łącznie wizyt54918

VCNT - Visitorcounter