wtorek, 03 grudnia 2013 22:00

W bieżącym miesiącu wolontariusze udali się z wizytą do sanockiego hospicjum. Tam, zostaliśmy przywitani przez przełożoną pielęgniarek, panią Ewę Kubat, która zajmuje się sprawami medycznymi. Dalej swoje kroki skierowaliśmy do gabinetu terapii zajęciowej, w którym pacjenci po przebytych wylewach i udarach usprawniają sprawność manualną. Pracują tam pod okiem pań terapeutek i logopedy. Mogłyśmy też krótko porozmawiać z pacjentami, zaproponowałyśmy kolejną wizytę tuż przed świętami Bożego Narodzenia z kolędą.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter