niedziela, 08 grudnia 2013 20:48

Zakończyliśmy akcję

„Szlachetna Paczka”

Akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie przez 10 dni przynosili różne produkty żywnościowe, środki czystości oraz odzież - tych wszystkich produktów oraz rzeczy brakowało wybranej przez nas rodzinie. Została też przeprowadzona zbiórka pieniężna. Za zebrane pieniądze zakupiono obuwie zimowe oraz kurtkę. Ponadto wielu naszych uczniów wykazywało duże współczucie, które można było zauważyć w stawianych przez nich pytaniach „Czy możemy przynieść jeszcze owoce, a może coś słodkiego, a czy tej chłopiec nie potrzebuje zabawek…?”.

Za to zaangażowanie jak i wszystkie złożone rzeczy i produkty spożywcze, jak również środki czystości serdecznie dziękujemy.

W sobotę 7 grudnia nasze paczki zostały zawiezione do magazynu ZS nr 1, a dalej do naszej rodziny. Za przeprowadzenie akcji otrzymaliśmy certyfikat.