niedziela, 06 kwietnia 2014 18:54

Nasi wolontariusze spotykają się cyklicznie z hospicjuszami.

Pomagamy paniom z warsztatu terapeutycznego w przygotowywaniu różnych ozdób wielkanocnych. Ozdoby te zostaną sprzedane na wystawie wielkanocnej w Klubie Górnika. Pomagaliśmy także w sprzedaży pisanek -wolontariusze sprzedawali je w naszej szkole.

Kiedy jedna grupa pomagała przy ozdobach świątecznych, druga grupa czytała hospicjuszom. Osoby tam przebywające, są bardzo zadowolone z wizyt naszych wolontariuszy.

Nasi uczniowie mają również za sobą wizyty w sanockim szpitalu na oddziale dziecięcym. Organizują tam różne zabawy, konkursy. Dzieci przebywające w szpitalu chętnie oglądają bajki, które przynoszą ze sobą nasi wolontariusze. Planujemy kolejną wizytę tuż przed Wielkanocą, aby wręczyć upominki zarówno tym najmniejszym, jaki i personelowi za okazaną nam życzliwość.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter