niedziela, 06 kwietnia 2014 18:54

Nasi wolontariusze spotykają się cyklicznie z hospicjuszami.

Pomagamy paniom z warsztatu terapeutycznego w przygotowywaniu różnych ozdób wielkanocnych. Ozdoby te zostaną sprzedane na wystawie wielkanocnej w Klubie Górnika. Pomagaliśmy także w sprzedaży pisanek -wolontariusze sprzedawali je w naszej szkole.

Kiedy jedna grupa pomagała przy ozdobach świątecznych, druga grupa czytała hospicjuszom. Osoby tam przebywające, są bardzo zadowolone z wizyt naszych wolontariuszy.

Nasi uczniowie mają również za sobą wizyty w sanockim szpitalu na oddziale dziecięcym. Organizują tam różne zabawy, konkursy. Dzieci przebywające w szpitalu chętnie oglądają bajki, które przynoszą ze sobą nasi wolontariusze. Planujemy kolejną wizytę tuż przed Wielkanocą, aby wręczyć upominki zarówno tym najmniejszym, jaki i personelowi za okazaną nam życzliwość.