galeriaKonkurs czytelniczy „Jeżycjada”
M. Musierowicz

W tegorocznej, IX edycji konkursu udział wzięło trzynaście trzyosobowych zespołów uczniowskich ze szkół podstawowych i gimnazjów nie tylko z gminy, ale i miasta Sanoka. Tak duże zainteresowanie konkursem jest dowodem na to, że uczniowie chcą i lubią czytać książki.

Tradycyjnie konkurs odbył się w dwóch etapach: najpierw zespoły rozwiązywały test pisemny dotyczący dziewięciu książek z serii „Jeżycjada”, który wyłonił po 4 zespoły ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Następnie w drugim, ustnym etapie uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące treści książek, rozpoznawali bohaterów itp.

Po zaciętej rywalizacji ostatecznie I miejsce w kategorii SP zajął zespół z Trepczy w składzie: Michalina Lewicka, Zofia Leszczyk, Julia Lewicka, wyprzedzając jedynie jednym punktem zespół z Kostarowiec, który uplasował się na II miejscu. Kolejne III miejsce zajął drugi zespół z Kostarowiec, który również zwyciężył jednym punktem z SP nr 1 w Sanoku.

W kategorii Gimnazjum zdecydowaną przewagę miał zespół z Trepczy w składzie: Monika Kramarczyk, Pola Lewicka z kl. 3 oraz Agata Czebieniak z kl. 2 zajmując miejsce I, na miejscu II uplasował się zespół z Niebieszczan, któremu ustąpił jednym punktem zespół z Trepczy w składzie: Magdalena Kobrzyńska z kl. 3, Katarzyna Gierlicka, Martyna Kołcz z kl. 1.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe zakupione, dzięki wsparciu Banku PBS w Sanoku, przez organizatorki konkursu: p. Bożenę Zarzykę i panią Joannę Lewicką, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe przekazane przez panią Wójt Gminy Sanok Annę Hałas. Słodki poczęstunek był możliwy dzięki Piekarni „Jubilatka” PSS Sanok.

Wszystkim sponsorom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu18
Wizyt w miesiącu209
Łącznie wizyt55320

VCNT - Visitorcounter