IV FESTIWAL KULTURY POLSKO-ANGIELSKIEJ TREPCZA 2008

 

          "Nie martw się, bądź szczęśliwy..."(Bobby McFerry song)  Po rocznej przerwie - gdyż nie było nas w poprzednim roku szkolnym - powitaliśmy Was serdecznie kolejnym wydaniem Festiwalu wraz z Międzyszkolnym Konkursem Piosenki Angielskiej, wydaniem gazetki szkolnej, występami zespołów Ziemia SanockaFranciszkańskie Dzwoneczki oraz wieloma innymi atrakcjami. Nasi goście, dziecięca grupa dzwoneczków  z Sanoka, ma na koncie wiele sukcesów i zagranicznych wojaży. U nas wystąpiła w nowym, odmłodzonym składzie, który zasiliły w tym roku, o czym miło mi donieść,  również dzieci z Trepczy. Natomiast  młodzi tancerze, zespół  z przyśpiewkami rzeszowskimi, pochodzi z Nowosielec,  powstał niedawno przy grupie dorosłych tancerzy ,"Ziemi Sanockiej". No i oczywiście piosenka angielska, którą oceniło profesjonalne jury, przyznało ono  nagrody i wyróżnienia  w trzech kategoriach: kl.1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum.

          W konkursowej rywalizacji udział wzięło aż 10 szkół z terenu miasta i gminy Sanok.  Przyjemna dla ucha muzyka w wykonaniu zaskakującego duetu ojca z synem tj. Roberta i Oskara Handermander (keyboard i perkusja) zaciekawiła widownię.  Na zakończenie Festiwalu pojawiła się   Straż Graniczna i swymi pokazami  dostarczyła   mocnych wrażeń utwierdzając nas w przekonaniu, że z takimi żołnierzami jesteśmy bezpieczni. Nie tylko dzieci, ale również dorośli i młodzież z zainteresowaniem sprawdzali możliwości techniczne pojazdów i sprzętu udostępnionego im po pokazie  przez wojsko.

        Wielka Loteria Fantowa wśród nagród głównych umieściła 2 rowery, atrakcyjne zestawy ufundowane przez sponsorów oraz bezpłatne karnety na basen w Sanoku. Oprócz przeczytania gazetki szkolnej o tematyce polsko-angielskiej, uczestnicy Festiwalu Kultury Polsko-Angielskiej mogli również poczytać i pooglądać  projekty angielskie oraz prace plastyczne wykonane przez  uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie nie zawiodły nas władze gminne i - po raz pierwszy goszczące na naszym Festiwalu - władze miasta, bowiem zainteresowanie Festiwalem jest coraz większe i szkoły miejskie zgłaszają się coraz częściej.

       Mamy nadzieję, że  Festiwal był udany, gdyż jako pierwszy tego rodzaju w naszym regionie stara się być coraz lepszy i ciekawszy; miało być interesująco, wesoło i sympatycznie. I tak właśnie było. A słoneczko w tym roku - w przeciwieństwie do poprzedniej edycji - świeciło nam nie tylko w sercach, ale i na błękitnym niebie. Myślę, że słowa piosenki, które były kolejnym mottem Festiwalu spowodowały, że przestaliśmy martwić się dniem codziennym, a w duszy zagościła muzyka  i zabawa. Przynajmniej  w tak magiczne popołudnie byliśmy szczęśliwi i  nie martwiliśmy się...

Gabrysia Sokalska i Kinga Szuba

 (SP w Srogowie Górnym)

Don't worry, be heppy

w wykonaniu uczennic z Trepczy

Atmosfera Festiwalu jak kolorowe baloniki

 na słonecznym niebie

Duet muzyczny Robert i Oskar Handermander

 Franciszkańskie Dzwoneczki z Sanoka

Sabina Saj i Ola Kątska- I m (SP w Trepczy)
na harmonii Kuba Pazera

Ziemia Sanocka z Nowosielec

Żołnierze w akcji

Wystawa prac

 Katarzyna Naleśnik -I m (G Nr3 w Sanoku)

  

 

Он был трудным ребенком, сказала она.

Видите ли, в знании истории ""наша сила.

Чисто выбритый московский Борис Аркадьевич Зернов.

Слышались только голоса ""и звон стали.

Прямо передо мной повисла в воздухе пластмассовая тарелка с вожделенным бифштексом.

Особый эффект этой картине придавали светляки.

Президент ответил, что хотя разрушение пусть даже одного американского города будет колоссальным ударом для Америки, он, возможно, сумеет объяснить охваченному ужасом народу, что это случилось по чистому недоразумению.

Неподалеку лежал толстый ствол огромного тюльпанного дерева с прогнившей сердцевиной.

Д'Артаньян рассказывает о своих приключениях.

Залитая солнцем белая "Скачать игра карта на раздевание"поверхность прерии слепила глаза, и разобрать что-нибудь было невозможно.

Но там не видно было ничего такого, что могло бы нагнать страх на альбакоров.

Правильный профиль, вкрадчивый голос, ловко подвешенный язык.

Впереди надвигающийся туманный берег; танцоры в масках, вокруг южное голубое великолепие.

Вытянув ноги перед собой, он толкал люльку вперед, а на пике следующего размаха разворачивался в воздухе, перехватывал руки и гнал ее в другую сторону.

Они могут уничтожить его в любой момент, только по своей прихоти.

Лишь однажды они столкнулись с купцом и врачом, едущими в противоположном направлении.

Тогда пусть этот неблагодарный белый отправляется в пустыню, голос Чиуна не предвещал ничего хорошего, и приготовьтесь, потому что нам предстоят очень нелегкие переговоры.

Я понял, что это проявление огромной силы воли, и внезапно увидел в нем гораздо больше, чем преследователя со множеством лиц.

Борясь с ощущением "скачать музыку stronger"тошноты в желудке, он ткнул вилкой в лежавшие на его тарелке два поджаренных хрустящих ломтика "скачать последнюю версию оперы на русском языке"бекона, но не смог заставить себя поднести еду ко рту.

Это теперь уже в прошлом, и я хочу, чтобы "скачать историю россии орлова"ты поскорее о нем забыл.

Они оба коллекционируют старинное серебро и по "скачать бесплатные программы для нетбука"поводу каждого предмета сварятся друг с другом как собаки.

Я продолжал следить за этой интересной дамой.

Да, это я "скачать картинки рианны"упустил из виду, признал Рори.

На этот раз водолаз, держа меч двумя руками, обрушился на Римо сверху.

Олег Николаевич про Ангела "Там где нас нет" не знал, "Кодекс драконида" но заочно с ним согласился.

Дальше по пути "ТК РФ" мне снова встретились "Против кого дружите" запертые ворота.

Этот пресловутый доктор Римо "Целебные травы Все о фитотерапии..." и не менее славный доктор Чиун больше "Шьем одежду для кукол Книга с выкройками" не встретят ни "Атлас а/д А4 Ивановской обл. и прилегающих территорий" одного рассвета.

Часть детей откликнулась на ее призыв, остальные "Лучшие славянские гадания" так и "Радуга в небе" продолжали сидеть съежившись и плакать.

Этот "Насекомотерапия" пес, можно сказать, работает не по специальности.

воскликнула она с хорошо разыгранным недоверием.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu80
Wizyt w miesiącu464
Łącznie wizyt54919

VCNT - Visitorcounter