1strII Gminny Konkurs Języka Angielskiego
dla klas III  Mały Anglista 2016

Zimowa aura i ogromne płatki śniegu towarzyszyły 1 grudnia 2016 roku drugiej edycji konkursu z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas trzecich. Tym samym pogoda wpisała się w atmosferę konkursu, gdyż pojawił się na nim Santa Claus (Święty Mikołaj)  i Rudolf The Red-Nosed Reindeer (Rudolf Czerwononosy Renifer). Pomimo zaśnieżonych dróg w  II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016, wzięły udział cztery szkoły podstawowe z  terenu Gminy Sanok. Test zawierający różne rodzaje ćwiczeń, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, sprawdzał znajomość słownictwa uczestników i wyłonił Mistrza Słówek 2016. Została nim, a właściwie nią czyli Mistrzynią Słówek,  uczennica naszej szkoły Nadia Wróbel. Wszyscy uczestnicy otrzymali wesołe dyplomy i nagrody wręczone przez Dyrektor Szkoły panią Leontynę Krowiak, a konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego pani Mariola Gorczyńska.

Małym Anglistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci:

  I m  -   Nadia Wróbel  (SP Trepcza)

   II m  - Kamil Szczujko (SP Trepcza)

      III m -  Karolina Nitka (SP Mrzygłód)

             IV m -  Marta Bartkowska (SP Falejówka)
                   V m   - Jakub Radożycki   (SP Srogów Górny)
                       Kacper Żurek        (SP Mrzygłód)
            VI m -  Mateusz Łuczka    (SP Falejówka)
                                Julia Gudowska    (SP Srogów Górny)

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu3
Wizyt w miesiącu387
Łącznie wizyt54842

VCNT - Visitorcounter