I Gminny Konkurs Języka Angielskiego

MAŁY ANGLISTA Trepcza 2015

W I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA, który został zorganizowany w naszej szkole, wzięły udział cztery szkoły podstawowe. W czasie konkursu dwunastu uczniów klas trzecich sprawdziło swe umiejętności z zakresu czytania i pisania oraz znajomości słownictwa pisząc test zawierający różne rodzaje zadań. Zarówno opiekunki, jak i nasi najmłodsi uczniowie bardzo przeżywali swój pierwszy konkurs językowy na tak wysokim szczeblu (patrz: zdjęcia). Dodatkowych emocji dostarczyły gry i zabawy językowe, w których brali udział zarówno nasi goście, jak i pozostali uczniowie z klasy III i II. Mali Angliści z uśmiechem na twarzy opuszczali naszą szkołę dumnie trzymając dyplomy i nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

Konkurs przygotowała p. Mariola Gorczyńska wspierana przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

Laureaci:

I m Amelia Chrząszcz (SP Trepcza)

II m Karolina Kurcoń (SP Pakoszówka)

III m Anna Bar (SP Trepcza)

IV m Dawid Jarecki (SP Mrzygłód)

IV m Natalia Radwańska (SP Trepcza)

 

Gratulujemy!

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu3
Wizyt w miesiącu387
Łącznie wizyt54842

VCNT - Visitorcounter