galeriaPoznaliśmy niezwykłe światy...

10 maja odbył się w naszej szkole XII Konkurs Czytelniczy – Niezwykłe światy, w którym wzięło udział 20 zespołów z 10 szkół, w sumie 49 uczniów. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania związane z treścią lektur, rozpoznawali bohaterów po opisie, tworzyli reklamę fantastycznej krainy, rozpoznawali motywy wędrowne oraz opowiadali dalszy ciąg historii. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, wygrywając w obu kategoriach wiekowych, w młodszej pierwsze miejsce zdobyli: Wiktor Kapcio, Kacper Lisowski i Jakub Patulak, w starszej: Michalina Lewicka i Zofia Leszczyk. Na II miejscu uplasowały się zespoły z SP nr 6 oraz SP w Strachocinie, na III miejscu z SP w Pakoszówce i drugi zespół z SP w Strachocinie. Laureatom nagrody i dyplomy wręczyła pani Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok, której serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców oraz upominków dla wszystkich uczestników konkursu.

- Cieszymy się, że tak wielu młodych ludzi sięga po wartościową lekturę. Powieści fantasy, przenosząc nas do niezwykłego świata, opowiadają jednocześnie o naszym świecie i naszych problemach, mówią o najwyższych wartościach: przyjaźni, miłości, wolności, poświęceniu – zauważają organizatorki konkursu, panie Joanna Lewicka i Bożena Zarzyka. - Dziękujemy wszystkim nauczycielom za motywowanie dzieci i młodzieży do czytania oraz za pomoc w ocenianiu zadań konkursowych. Serdeczne podziękowania kierujemy również do pani Joanny Kijowskiej i Aleksandry Karmelity z Miejskiej Biblioteki Publicznej, za pracę w jury.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu17
Wizyt w miesiącu208
Łącznie wizyt55319

VCNT - Visitorcounter