galeriaIII GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
dla klas III
MAŁY ANGLISTA 2018

III Gminny Konkursu Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA 2018 zgromadził uczestników z pięciu szkół podstawowych z terenu Gminy Sanok. Celem konkursu, jak co roku, było wyłonienie Małego Mistrza słówek angielskich i tym samym zmotywowanie do aktywności językowej, rozbudzanie zainteresowań, propagowanie nauki języka angielskiego oraz kultury anglojęzycznej wśród małych dzieci oraz zaproszenie do udziału w dobrej zabawie na terenie naszej szkoły. Gości powitała dyrektor szkoły pani Leontyna Krowiak, a regulamin i zasady konkursowe przypomniała pani Mariola Gorczyńska organizator kolejnej edycji. Mali Angliści nie ukrywali tremy, ale skutecznie otuchy dodawały im słowa przewodniczącego jury pana Jacka Jakubaszka, który uspokajał mówiąc, iż oprócz wiedzy ważna jest odwaga, aby stanąć do rywalizacji i sprawdzić samego siebie. Właśnie tej odwagi wszystkim najmłodszym uczniom serdecznie pogratulował i życzył tradycyjnie Good luck!

W części finałowej zaszczyciła nas swoją obecnością Wójt Gminy Sanok pani Anna Hałas, która wręczyła nagrody i pogratulowała zarówno laureatom, uczestnikom, jak i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu. Zebrani goście mogli także obejrzeć zabawną bajkę w wersji angielsko-polskiej "New patches for old" (Nowe łaty za stare - reż. M. Gorczyńska) w wykonaniu teatrzyku SMILE z Trepczy. Atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników trzeciej edycji Małego Anglisty przyniosły im dużo radości i satysfakcji z udziału w konkursie.

Laureaci:

I m - Oliwia Wojtas (SP Trepcza)

II m - Igor Iwaniszyn (SP Trepcza)

III m - Martyna Mazur (SP Falejówka)

III m - Nikola Błażejowska (SP Srogów Górny)

GRATULUJEMY!