galeriaListy do Ziemi

Gmina Sanok po raz kolejny przystąpiła do największej w tym roku akcji ekologicznej w Polsce. Jak żyć ekologicznie i przeciwdziałać niskiej emisji? Co robić, by domowa segregacja śmieci stała się zwyczajem, a nie niewdzięcznym obowiązkiem? Jak spalanie śmieci w piecach domowych wpływa na zanieczyszczenie powietrza? Do odpowiedzi na te trudne pytania włączyli się również uczniowie naszej szkoły. Efekty ich pracy zyskały uznanie, a komisja przyznała nagrody i dyplomy dla: Antoniny Lewickiej z oddziału przedszkolnego za zajęcie I miejsca w swojej grupie wiekowej, dla Henryka Winnickiego za zajęcie III miejsca w tej samej grupie wiekowej oraz dla Pawła Szczujko, ucznia klasy VI za zajęcie II miejsca. Co więcej, jury wybierze 10 najlepszych listów, które będą promowane w mediach i pokazywane na wystawach w całej Polsce.

Gratulujemy Tosi, Heniowi i Pawłowi, którzy z sukcesami reprezentowali naszą szkołę na forum Gminy Sanok i życzymy, aby w kolejnych edycjach konkursu mieli równie wysokie lokaty. Koordynatorem konkursu na terenie szkoły była p. M. Siedlecka.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter