galeriaWycieczka do Muzeum Historycznego w Sanoku

19 czerwca 2018r. klasa szósta udała się na pieszą wycieczkę do Muzeum Historycznego w Sanoku. Uczniowie zobaczyli niezwykłe zabytki zgromadzone w Zamku w Sanoku. Zwiedzili zbrojownię i schron obserwacyjny, zobaczyli ceramikę pokucką, sztukę cerkiewną z XII – XX wieku – ikony, sztukę sakralną z XV – XIX wieku, portrety XVII – XIX wieku, galerie malarstwa XX wieku, galerie Zdzisława Beksińskiego. Najbardziej interesujące dla uczniów były zabytki archeologiczne pochodzące m.in. z Trepczy, Sanoka i okolic. Przewodnik w bardzo ciekawy i precyzyjny sposób przedstawił to co najważniejsze w sanockim zamku, dzięki czemu była to na pewno dla uczniów wyjątkowa lekcja muzealna. Wycieczkę przygotowały panie: Magdalena Sabat i Aneta Mąka.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter