galeriaProgram dla szkół

W dniu 15.06.2018r. odbyło się podsumowanie realizowanego w szkole „Programu dla szkół”. Dzięki prowadzonym działaniom dzieci uczyły się zasad zdrowego odżywiania, w szczególności poznawały korzyści diety bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne, a także uczyły się o ich pochodzeniu, uprawie i produkcji. Uczniowie klasy III odegrali spektakl pt. „Witaminki” oraz wspólnie z innymi klasami pooglądali film edukacyjny „Ekipa Chrumasa gotuje”. Wszyscy świetnie się bawili a na zakończenie zaśpiewali znaną piosenkę „Witaminki, witaminki”.

Nad realizacją zadań w ciągu całego roku czuwały panie Jadwiga Kozak i Daria Blecharczyk – Ciętak.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu214
Wizyt w miesiącu1594
Łącznie wizyt53056

VCNT - Visitorcounter