Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

galeria 

„Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali, dziś dorosły świat
Wciąż pamiętam pierwszy, szkolny dzień
Tak wyraźnie widzę to”

 

„Ostatni raz z moja klasą” zaśpiewali 22 czerwca uczniowie trzeciej klasy gimnazjum. W części artystycznej w humorystyczny sposób wspominali swój pobyt w szkole, lekcje i nauczycieli. Na koniec podziękowali wszystkim pedagogom, których spotkali w trakcie edukacji w szkole podstawowej i gimnazjum, wręczając kwiaty, będące wyrazem wdzięczności „za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce”.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła najlepszym absolwentom: Julii Lewickiej, Michałowi Adamczykowi, Weronice Dobrzańskiej, Justynie Dobrzańskiej świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Dodatkowo Julia Lewicka otrzymała nagrodę dyrektora za osiągnięcia w konkursach i reprezentowanie szkoły. Rodzicom najlepszych absolwentów Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.

Z kolei uczniowie pozostałych klas otrzymali z rąk pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję. Na koniec rodzice absolwentów podziękowali pani dyrektor Leontynie Krowiak i wychowawczyni Bożenie Zarzyce, wręczając bukiety kwiatów. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę i życzyła wszystkim uczniom i pracownikom wspaniałych wakacji.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter