Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

„Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali, dziś dorosły świat
Wciąż pamiętam pierwszy, szkolny dzień
Tak wyraźnie widzę to”

„Ostatni raz z moja klasą” zaśpiewali 22 czerwca uczniowie trzeciej klasy gimnazjum. W części artystycznej w humorystyczny sposób wspominali swój pobyt w szkole, lekcje i nauczycieli. Na koniec podziękowali wszystkim pedagogom, których spotkali w trakcie edukacji w szkole podstawowej i gimnazjum, wręczając kwiaty, będące wyrazem wdzięczności „za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce”.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła najlepszym absolwentom: Julii Lewickiej, Michałowi Adamczykowi, Weronice Dobrzańskiej, Justynie Dobrzańskiej świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Dodatkowo Julia Lewicka otrzymała nagrodę dyrektora za osiągnięcia w konkursach i reprezentowanie szkoły. Rodzicom najlepszych absolwentów Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.

Z kolei uczniowie pozostałych klas otrzymali z rąk pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję. Na koniec rodzice absolwentów podziękowali pani dyrektor Leontynie Krowiak i wychowawczyni Bożenie Zarzyce, wręczając bukiety kwiatów. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę i życzyła wszystkim uczniom i pracownikom wspaniałych wakacji.