galeriaDzień Profilaktyki

Wśród najważniejszych wartości dla każdego człowieka dominują: zdrowie, pomoc drugiemu człowiekowi, aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. Te wartości są również bardzo ważne w naszej pracy. Dlatego chcąc zainteresować młodych ludzi dbaniem o własne zdrowie, co roku organizujemy Dzień Profilaktyki. Podczas tego Dnia zapraszamy różnych gości z prelekcjami oraz pokazami.

W tym roku przybyły do nas panie fryzjerki i kosmetyczka. Fryzjerki wyjaśniły uczennicom jak należy dbać o włosy, czego należy unikać i jak powinna wyglądać schludna fryzura do szkoły, po czym zaprezentowały taką fryzurę na modelu, którym była uczennica klasy III gimnazjum. Natomiast kosmetyczka pokazała dziewczynom jak powinna przebiegać pielęgnacja cery trądzikowej, jakich kosmetyków należy używać, a jakie są absolutnie zabronione. Na koniec odbył się pokaz delikatnego makijażu.

Najmłodsi uczniowie (klas I-III szkoły podstawowej) przygotowywali pod okiem pań dietetyczek zdrowe koktajle i pasty, natomiast starsi uczestniczyli w prezentacji przygotowanej przez panie. Mogli spróbować koktajlu szpinakowo - pomarańczowego.

Ten dzień nie mógł się odbyć bez różnego rodzaju konkurencji sportowych. Uwieńczeniem ciężkich zmagań wszystkich uczniów był wspólny taniec belgijka.

 
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu218
Wizyt w miesiącu1598
Łącznie wizyt53060

VCNT - Visitorcounter