Zespół Szkół w Trepczy 2014/15

ewd5 miejsce w rankingu EWD
wśród podkarpackich gimnazjów

Edukacyjna wartość dodana (EWD) to metoda statystyczna, która pozwala oszacować wkład szkoły, a nawet konkretnego nauczyciela, w wynik uczniów na egzaminie. EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły. Pokazuje on, czy szkoła rozwija potencjał, umiejętności i wiedzę ucznia czy wręcz przeciwnie.

Według danych portalu "Miasto Pociech" średnia EWD z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i humanistycznych w naszym gimnazjum wyniosła 6,59, co daje nam bardzo wysokie 5 miejsce w rankingu 100 najlepszych gimnazjów województwa podkarpackiego.

Zobacz ranking

 

Informujemy, że zajęcia
w Punkcie Przedszkolnym i Oddziale Przedszkolnym
rozpoczną się 3 sierpnia 2015r. tj. w poniedziałek o godzinie 800.

 

Uwaga na dopalacze

W związku z  nasileniem się problemów wynikających z handlu substancjami zagrażającymi życiu  i  zdrowiu młodzieży przypominamy, że uczniowie mogą korzystać z telefonu zaufania 116 111, natomiast rodzice i nauczyciele w sprawach bezpieczeństwa dzieci uzyskają fachową pomocy, dzwoniąc pod numer  800 100 100. Jednocześnie   w kwestiach związanych z dopalaczami  Główny Inspektor Sanitarny uruchomił infolinię 800 060 800.

Więcej informacji w materiale przygotowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej:


http://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/masz-problem-daj-sobie-pomoc-skorzystaj-z-bezplatnej-pomocy-telefonicznej-i-online-dla-uczniow-rodzicow-i-nauczycieli.html

 

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uczniowie, rodzice, nauczyciele wraz z panią dyrektor Leontyną Krowiak zebrali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Najpierw swoje podziękowania do nauczycieli skierowali uczniowie klasy szóstej, którzy ukończyli naukę w szkole podstawowej. Następnie uczniowie klasy trzeciej, odprawiając „gimnazjalne dziady”, pożegnali się z kolegami i nauczycielami, dziękując im za trzyletnią pracę.

Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor, a następnie przystąpiła do wręczania świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych oraz listów gratulacyjnych rodzicom najlepszych uczniów kończących naukę w szkole podstawowej i gimnazjum.

Świdectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Kamil Bartkowski - klasa III

Magdalena Kobrzyńska - klasa III

Pola Lewicka - klasa III

Kacper Buczek - klasa II

Jakub Siedlecki - klasa II

Wiktoria Dobrzańska - klasa I

Martyna Mazur - klasa I

       

Julia Lewicka - klasa VI

Zofia Leszczyk - klasa V

Michalina Lewicka - klasa V

Patrycja Nowakowska - klasa V

Marcin Bartkowski - klasa IV

Oliwia Filipczak - klasa IV

Agnieszka Gunia - klasa IV

Rafał Harajda -  klasa IV

Jakub Łakos - klasa IV

 
Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia po wakacjach!

 

Szóstoklasiści żegnają szkołę podstawową…

24 czerwca br. uczniowie klasy szóstej pojechali wraz z wychowawczynią p. Mariolą Gorczyńską na swą ostatnią wspólną wycieczkę do Sanoka. Po zwiedzeniu Urzędu Miasta pospacerowaliśmy po sanockim Rynku, a następnie udaliśmy się biesiadować do pobliskiego McDonalda. Spędziliśmy miło czas snując plany na przeszłość i wspominając wspólne chwile w podstawówce. Nazbierało się tych wspomnień i jak recytuje nasza prymuska Julka:

Wkuwaliśmy wiedzę cenną,
wkuwaliśmy ją przez sześć lat.
To jest niezły czasu szmat!
Dziś dostaliśmy cenzurki,
każdy dumny, każdy rad,
Pójdzie wkrótce do gimnazjum,
Będzie już zdobywać świat!

A cała klasa powtarza za naszym Danielem:

Drodzy nauczyciele!

Za Wasz trud, pracę, cierpliwość i zrozumienie: dziękujemy!!!

 

W "BAJKOWEJ KRAINIE "

Punkt przedszkolny oraz "zerówka" wybrały się na wycieczkę integracyjną do Odrzechowej. Dzieci odwiedziły "Bajkową krainę" w której zamieszkało wielu bohaterów bajek i baśni. Przedszkolaki spotkały min. Reksia, Bolka i Lolka, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków oraz Krecika.

Wszyscy wspólnie palili ognisko, smażyli kiełbaskę, które później smacznie zajadali. Największym powodzeniem cieszyły się przejażdżki konne. Koniki huculskie woziły na swych grzbietach niezliczone ilości dzieci, które z dużą cierpliwością czekały na swoją kolej.

 

zakonczenie

Po Mszy Św. gromadzimy się w szkole na sali gimnastycznej, gdzie po części artystycznej odbędzie się rozdanie świadectw wyróżniających.

 

galeria"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Dnia 19.06.2015 na Orliku przy Zespole Szkół w Trepczy odbyły się I Zawody Sportowe Edukacji Wczesnoszkolnej, pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Koordynatorem turnieju była Pani Krystyna Buczkowicz. W rywalizacji wzięły udział:

- drużyna z Zespołu Szkół w Dobrej z opiekunem Z. Plebanem,

- drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie z opiekunem A. Krupską,

- drużyna z Zespołu Szkół w Trepczy z opiekunem Ż. Fedak.

Przy dźwiękach dziecięcej muzyki, o którą zadbał ksiądz proboszcz Piotr Rymarowicz, uczniowie klas 0-III starali sie integrować i wesoło bawić.

Zawody otworzyła Pani Dyrektor Leontyna Krowiak witając uczestników kursu oraz ich opiekunów, zaś ksiądz proboszcz Piotr Rymarowicz pobłogosławił zawodnikom i dał sygnał do rozpoczęcia.

Uczestnicy zawodów wytrwale zaliczali konkurencje sportowe a Jury w składzie:
Mariusz Sumara - nauczyciel wychowania-fizycznego, ksiądz Piotr Rymarowicz oraz Radna Bogusława Kaczmarska dokładnie obserwowali i przyznawali punkty. Na koniec sportowych zmagań uczniowie rozegrali mecze integracyjne: Dobra - Trepcza, Mrzygłód - Dobra oraz zespół opiekunów - uczniowie z Trepczy.

Uczniowie klas 0 - III mocno kibicowali swoim kolegom pod bacznym okiem opiekunów: Urszuli Szylak, Jadwigi Kozak i Krystyny Sołtysik.

Do pokonywania trudności sportowych mocno zachęcał p. Sumara, który był również wspaniałym sędzią. Zwycięzcom zawodów były przyznawane miejsca, a wraz z nimi drobne nagrody rzeczowe i dyplomy dla wszystkich biorących udział w konkursie. Nie zabrakło poczęstunku, ufundowanego przez Dyrektor Szkoły, ks. P. Rymarowicza, B. Kaczmarską, Radę Rodziców oraz organizatorów konkursu. Wszyscy uczniowie klas 0 - III jednomyślnie stwierdzili, że fajnie było tak porywalizować, zagrać "mecza" z drużyną z innej szkoły, spróbować swoich sił.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu3
Wizyt w miesiącu387
Łącznie wizyt54842

VCNT - Visitorcounter