Zespół Szkół w Trepczy 2014/15

Jak co roku w karnawale

wszyscy bawią się wspaniale

 

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.

W dniu 4.02.2015r. w Oddziale Przedszkolnym w Trepczy odbył się bal karnawałowy.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, królewny, króla, łabędzia, piratów, żołnierza, Batmana,...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

galeriaUroczystość z okazji 

Dnia Babci i Dziadka

W sobotę 31 stycznia w Wiejskim Domu Kultury odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej w Trepczy przedstawili piękną część artystyczną poświęconą najukochańszym Babciom i Dziadkom. Nie zabrakło humorystycznych skeczy- ,,Jak to dawniej się żyło i szczęśliwym się było…” pięknych piosenek oraz tańców. Po zakończeniu części artystycznej wnukowie wręczyli swoim ukochanym Dziadkom laurki własnoręcznie wykonane oraz złożyli życzenia.  Wnukowie zaproszeni zostali na poczęstunek oraz wspólną zabawę przy muzyce w wykonaniu p. Aleksandra Galika. Kolejna część imprezy poświęcona została wyłącznie Babciom i Dziadkom, którzy mieli możliwość wysłuchania oraz wspólnego śpiewania biesiadnych piosenek w wykonaniu Kapeli ludowej ,,KAMRATY” działającej pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Sanoku. Teksty piosenek były tak piękne- (z okresu młodości dziadków), że obecni na sali dziadkowie uderzali w tany. Szkoda tylko, że czas tak szybko mknie.

 

Szczególne słowa uznania za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy środowiskowej należą się Radzie Rodziców, która przygotowała smakowity poczęstunek, Rodzicom z poszczególnych klas za upieczenie pysznych ciast. Dzieciom za przedstawienie pięknej i wymownej części artystycznej oraz Wychowawcom kl. II   i ,,O” za przygotowanie uczniów.  P. Sołtys za pomoc w pozyskaniu środków na ten cel z GOK-u oraz Kapeli Kamraty za piękny śpiew piosenek ludowych, Babciom i Dziadkom za przybycie i miłe spędzenie czasu.

 

Dyskoteka karnawałowa

28 stycznia uczniowie klas 4-6, pod opieką wychowawczyń, bawili się na dyskotece karnawałowej. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli ciekawe, pomysłowe stroje, czasem trudno było rozpoznać, kto kryje się pod przebraniem czarownicy, kotki czy piratki. Najbardziej wszystkich zaskoczył Rafał z kasy 4, ucharakteryzowany na wampira.
Tańce, przebrania, słodki poczęstunek i wspólna zabawa – wszystko złożyło się na udaną imprezę! 

 

I miejsce w konkursie wiedzy o zdrowym odżywianiu

28 stycznia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Nowosielcach odbył się konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu. Tematem przewodnim konkursu było „Czy składniki żywności mogą szkodzić”. Każda grupa uczniów gimnazjum, miała do przygotowania prezentację multimedialną oraz plakat zgodny z hasłem przewodnim.

Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy drugiej: Monika Bartkowska i Agata Czebieniak. Gimnazjalistki przygotowały prezentację w bardzo ciekawy i oryginalny sposób, ujmując swoim występem jury. Konkurencja była duża, jednak nasze uczennice zajęły pierwsze miejsce.

Warto podkreślić, że konkurs ten od przyszłego roku zostanie wpisany na listę konkursów kuratoryjnych, co oznacza, że uczniowie którzy zajmą pierwsze miejsce otrzymają na świadectwie klasy III dodatkowe punkty.

 

UWAGA !

Informujemy, że w miesiącu lutym nie będzie zbiórki makulatury.

 

 

BĄDŹ BEZPIECZNY PODCZAS FERII

Zasady bezpiecznego wypoczynku

 

         BezpiecznyStokBialy 
 

Bal karnawałowy przedszkolaków

W dniu 22 stycznia w Bibliotece Gminnej odbył się bal karnawałowy przedszkolaków. Z dumą prezentowały się wróżki, księżniczki, kowboje, piraci i inne barwne postaci. Rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, dzieci z ochotą uczestniczyły w konkursach. Jak na prawdziwy bal przystało został wybrany król i królowa. Ostatnim akcentem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Serdecznie zapraszamy


wszystkich rodziców na zebranie wywiadowcze,
które odbędzie się tradycyjnie w czwartek
o godzinie 1600 w dniu 29 stycznia 2014r.

 

logo

ZAPROSZENIE
na
I GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
dla klas III
MAŁY ANGLISTA
 w Szkole Podstawowej w Trepczy

TREPCZA 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Sanok do wzięcia udziału w konkursie językowym dla najmłodszych uczniów klas trzecich.  Celem konkursu jest wyłonienie Małego Mistrza słówek angielskich i tym samym propagowanie nauki języka angielskiego oraz kultury anglojęzycznej wśród małych dzieci, motywowanie do aktywności językowej, rozbudzanie zainteresowań oraz zaproszenie do udziału w dobrej zabawie na terenie naszej szkoły.

regulamin

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 14
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu17
Wizyt w miesiącu208
Łącznie wizyt55319

VCNT - Visitorcounter