Zespół Szkół w Trepczy 2014/15

laurkiZaproszenie

Babcia z Dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku. 
W kuchni błyszczą już talerze, 
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie, 
bardzo Kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz! 
Święto Dziadków ważna rzecz!

Najmłodsi uczniowie  nie zapomnieli o swoich dziadkach. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały piękne laurki, a na 31 stycznia 2015r. szykują wspaniałą uroczystość, na którą serdecznie zapraszają wszystkie Babcie i Dziadków. Uroczystość odbędzie się na Sali Ludowej w Trepczy, o godzinie 1600. Będą piosenki, wiersze, tańce, skecze... oj będzie się działo.

Serdecznie zapraszamy Was Kochani Dziadkowie!

 

 

Kolejny sukces naszych uczniów w MDK – u.

   12 stycznia 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy, połączone z wręczeniem nagród laureatom konkursu „Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia?”.  Spośród 232 prac nadesłanych na konkurs, jury przyznało 30 równorzędnych nagród w trzech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 3 uczniów naszej szkoły: 

   

                Anna Bar kl. III, Michalina Lewicka kl. V i Szymon Czapor kl. VI.

Pragnę nadmienić, że przygotowania do konkursu rozpoczęliśmy już na początku grudnia. Wszyscy uczniowie klas IV – VI oraz chętni z klasy III pod kierunkiem p. J._Kozak wykonali prace, które można jeszcze podziwiać na wystawie szkolnej.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

UWAGA !

Informujemy, że w bieżącym miesiącu zbiórka makulatury

odbędzie 12.01.2015 roku, tj. poniedziałek.

 

 

Mistrzowie Tabliczki Mnożenia

Spotkanie przedświąteczne stało się również okazją do wręczenia dyplomów uczniom klas III-VI, którzy wykazali się perfekcyjną znajomością tabliczki mnożenia. W szkolnym Konkursie Tabliczki Mnożenia 12 osób bezbłędnie pokonało wszystkie etapy testu.


Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia uzyskali:

klasa III

Wiktoria Kocyłowska      

Anna Bar

Natalia Radwańska

klasa IV

Oliwia Filipczak

klasa V

Michalina Lewicka

Weronika Kłos

Patrycja Nowakowska     

klasa VI

Karol Sobolak

Michał Adamczyk    

Julia Lewicka

Wiktoria Janiec

Gabriela Tokarska  

 

Hej kolęda, kolęda …

Pogoda za oknem nie nastraja świątecznie, ale w naszej szkole dało się poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia dzięki kolędom. W piątek przed zakończeniem lekcji spotkaliśmy się wszyscy odświętnie ubrani w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczniów klas młodszych i starszych, zagranych na akordeonie, zaśpiewanych solo i przy akompaniamencie skrzypiec oraz gitary. Kontynuacją świątecznego nastroju stały się klasowe spotkania wigilijne, w czasie których przełamaliśmy się opłatkiem i spróbowaliśmy tradycyjnych potraw. 

 

Komunikat – przerwa świąteczna

Dyrektor Zespołu Szkół w Trepczy uprzejmie informuje, że w czasie przerwy świątecznej dla uczniów, którym rodzice nie zapewnią opieki będą zorganizowane w szkole zajęcia opiekuńcze w ilości godzin odpowiadających ilości zajęć lekcyjnych realizowanych w danym dniu przez danego ucznia.

Rodzice zgłaszają dzieci wymagające opieki w poszczególne dni do wychowawców w terminie do 19 grudnia 2014 r. do godz. 1200. 

 

 Święta tuż, tuż…

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, to w naszej szkole panuje już świąteczny klimat dzięki wystawce bożonarodzeniowej na głównym korytarzu. Większość prezentowanych prac została wykonana przez uczniów w ramach zajęć technicznych oraz na kółku plastyczno-technicznym pod kierunkiem pani Dominiki Posturzyńskiej-Lebryk.

 

Bez  św.Mikołaja ani rusz...

 

Przyjechał, przyjechał do nas św. Mikołaj ! - wołały najmłodsze dzieci na widok gościa. Z radością i przejęciem odbierały prezenty. Grzecznie odpowiadały na pytania i oczywiście wszystkie były grzeczne jak aniołki. Uczniowie klasy I powiedzieli, że to był najlepszy dzień w ich życiu, bo dostali najfajniejsze zabawki pod słońcem. I jak tu nie wierzyć w magię św. Mikołaja.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 14
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu17
Wizyt w miesiącu208
Łącznie wizyt55319

VCNT - Visitorcounter