Mały Anglista

galeriaIII GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
dla klas III
MAŁY ANGLISTA 2018

III Gminny Konkursu Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA 2018 zgromadził uczestników z pięciu szkół podstawowych z terenu Gminy Sanok. Celem konkursu, jak co roku, było wyłonienie Małego Mistrza słówek angielskich i tym samym zmotywowanie do aktywności językowej, rozbudzanie zainteresowań, propagowanie nauki języka angielskiego oraz kultury anglojęzycznej wśród małych dzieci oraz zaproszenie do udziału w dobrej zabawie na terenie naszej szkoły. Gości powitała dyrektor szkoły pani Leontyna Krowiak, a regulamin i zasady konkursowe przypomniała pani Mariola Gorczyńska organizator kolejnej edycji. Mali Angliści nie ukrywali tremy, ale skutecznie otuchy dodawały im słowa przewodniczącego jury pana Jacka Jakubaszka, który uspokajał mówiąc, iż oprócz wiedzy ważna jest odwaga, aby stanąć do rywalizacji i sprawdzić samego siebie. Właśnie tej odwagi wszystkim najmłodszym uczniom serdecznie pogratulował i życzył tradycyjnie Good luck!

W części finałowej zaszczyciła nas swoją obecnością Wójt Gminy Sanok pani Anna Hałas, która wręczyła nagrody i pogratulowała zarówno laureatom, uczestnikom, jak i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu. Zebrani goście mogli także obejrzeć zabawną bajkę w wersji angielsko-polskiej "New patches for old" (Nowe łaty za stare - reż. M. Gorczyńska) w wykonaniu teatrzyku SMILE z Trepczy. Atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników trzeciej edycji Małego Anglisty przyniosły im dużo radości i satysfakcji z udziału w konkursie.

Laureaci:

I m - Oliwia Wojtas (SP Trepcza)

II m - Igor Iwaniszyn (SP Trepcza)

III m - Martyna Mazur (SP Falejówka)

III m - Nikola Błażejowska (SP Srogów Górny)

GRATULUJEMY!

1strII Gminny Konkurs Języka Angielskiego
dla klas III  Mały Anglista 2016

Zimowa aura i ogromne płatki śniegu towarzyszyły 1 grudnia 2016 roku drugiej edycji konkursu z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas trzecich. Tym samym pogoda wpisała się w atmosferę konkursu, gdyż pojawił się na nim Santa Claus (Święty Mikołaj)  i Rudolf The Red-Nosed Reindeer (Rudolf Czerwononosy Renifer). Pomimo zaśnieżonych dróg w  II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016, wzięły udział cztery szkoły podstawowe z  terenu Gminy Sanok. Test zawierający różne rodzaje ćwiczeń, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, sprawdzał znajomość słownictwa uczestników i wyłonił Mistrza Słówek 2016. Została nim, a właściwie nią czyli Mistrzynią Słówek,  uczennica naszej szkoły Nadia Wróbel. Wszyscy uczestnicy otrzymali wesołe dyplomy i nagrody wręczone przez Dyrektor Szkoły panią Leontynę Krowiak, a konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego pani Mariola Gorczyńska.

Małym Anglistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci:

I m  -   Nadia Wróbel  (SP Trepcza)

II m  - Kamil Szczujko (SP Trepcza)

III m -  Karolina Nitka (SP Mrzygłód)

IV m -  Marta Bartkowska (SP Falejówka)
                   V m   - Jakub Radożycki   (SP Srogów Górny)
                       Kacper Żurek        (SP Mrzygłód)
            VI m -  Mateusz Łuczka    (SP Falejówka)
                                Julia Gudowska    (SP Srogów Górny)

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego

MAŁY ANGLISTA Trepcza 2015

W I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA, który został zorganizowany w naszej szkole, wzięły udział cztery szkoły podstawowe. W czasie konkursu dwunastu uczniów klas trzecich sprawdziło swe umiejętności z zakresu czytania i pisania oraz znajomości słownictwa pisząc test zawierający różne rodzaje zadań. Zarówno opiekunki, jak i nasi najmłodsi uczniowie bardzo przeżywali swój pierwszy konkurs językowy na tak wysokim szczeblu (patrz: zdjęcia). Dodatkowych emocji dostarczyły gry i zabawy językowe, w których brali udział zarówno nasi goście, jak i pozostali uczniowie z klasy III i II. Mali Angliści z uśmiechem na twarzy opuszczali naszą szkołę dumnie trzymając dyplomy i nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

Konkurs przygotowała p. Mariola Gorczyńska wspierana przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

Laureaci:

I m Amelia Chrząszcz (SP Trepcza)

II m Karolina Kurcoń (SP Pakoszówka)

III m Anna Bar (SP Trepcza)

IV m Dawid Jarecki (SP Mrzygłód)

IV m Natalia Radwańska (SP Trepcza)

Gratulujemy!