Mały Anglista

1strII Gminny Konkurs Języka Angielskiego
dla klas III  Mały Anglista 2016

Zimowa aura i ogromne płatki śniegu towarzyszyły 1 grudnia 2016 roku drugiej edycji konkursu z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas trzecich. Tym samym pogoda wpisała się w atmosferę konkursu, gdyż pojawił się na nim Santa Claus (Święty Mikołaj)  i Rudolf The Red-Nosed Reindeer (Rudolf Czerwononosy Renifer). Pomimo zaśnieżonych dróg w  II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016, wzięły udział cztery szkoły podstawowe z  terenu Gminy Sanok. Test zawierający różne rodzaje ćwiczeń, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, sprawdzał znajomość słownictwa uczestników i wyłonił Mistrza Słówek 2016. Została nim, a właściwie nią czyli Mistrzynią Słówek,  uczennica naszej szkoły Nadia Wróbel. Wszyscy uczestnicy otrzymali wesołe dyplomy i nagrody wręczone przez Dyrektor Szkoły panią Leontynę Krowiak, a konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego pani Mariola Gorczyńska.

Małym Anglistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci:

I m  -   Nadia Wróbel  (SP Trepcza)

II m  - Kamil Szczujko (SP Trepcza)

III m -  Karolina Nitka (SP Mrzygłód)

IV m -  Marta Bartkowska (SP Falejówka)
                   V m   - Jakub Radożycki   (SP Srogów Górny)
                       Kacper Żurek        (SP Mrzygłód)
            VI m -  Mateusz Łuczka    (SP Falejówka)
                                Julia Gudowska    (SP Srogów Górny)

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego

MAŁY ANGLISTA Trepcza 2015

W I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA, który został zorganizowany w naszej szkole, wzięły udział cztery szkoły podstawowe. W czasie konkursu dwunastu uczniów klas trzecich sprawdziło swe umiejętności z zakresu czytania i pisania oraz znajomości słownictwa pisząc test zawierający różne rodzaje zadań. Zarówno opiekunki, jak i nasi najmłodsi uczniowie bardzo przeżywali swój pierwszy konkurs językowy na tak wysokim szczeblu (patrz: zdjęcia). Dodatkowych emocji dostarczyły gry i zabawy językowe, w których brali udział zarówno nasi goście, jak i pozostali uczniowie z klasy III i II. Mali Angliści z uśmiechem na twarzy opuszczali naszą szkołę dumnie trzymając dyplomy i nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

Konkurs przygotowała p. Mariola Gorczyńska wspierana przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

Laureaci:

I m Amelia Chrząszcz (SP Trepcza)

II m Karolina Kurcoń (SP Pakoszówka)

III m Anna Bar (SP Trepcza)

IV m Dawid Jarecki (SP Mrzygłód)

IV m Natalia Radwańska (SP Trepcza)

Gratulujemy!