2012-13

Zakończenie roku szkolnego 2012/13

 

28 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny, a mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy trzeciej gimnazjum.

Uczniowie klasy trzeciej SP zaprosili wszystkich na wakacje prezentując po raz kolejny swoje umiejętności wokalne i taneczne. Natomiast uczniowie klasy trzeciej gimnazjum pożegnali się ze szkołą i nauczycielami. Dziękując za okazaną życzliwość szczerze wzruszyli wychowawcę p. M. Sumarę. Najlepsi w szkole uczniowie otrzymali z rąk pani Dyrektor świadectwa z paskiem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Pani dyrektor Leontyna Krowiak w imieniu Rady Pedagogicznej życzyła absolwentom pomyślności w dalszym kształceniu i życiu osobistym, a wszystkim uczniom szczęśliwych i pełnych słońca wakacji.galeria

 

Dzień Zmian

 

27 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Zmian. Każda klasa miała za zadanie przygotować w dowolnej formie wybraną kulturę danego kraju. Wszystkie klasy bardzo starannie przygotowały wiadomości na temat swoich ulubionych krajów.

Klasa IV przedstawiła kulturę oraz ciekawe miejsca, jakie możemy zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii. Następnie publiczności zaprezentowała się klasa V z kulturą Grecji. Po Grecji, przyszedł czas na Francję. Uczennice i uczniowie klasy VI wcielili się w role modelek i modelów organizując pokaz mody taki jak we Francji.  

Klasy gimnazjalne przedstawiły również interesujące wiadomości na temat ciekawych krajów, które warto zobaczyć. Pojawiła się kultura Niemiec przygotowana przez I klasę. Pokazali nam jak wygląda lekcja niemieckiego. Można było zobaczyć spacerującego Bawara. Uczniowie klasy II wykonali gazetkę ścienną na temat ciekawych miejsc we Włoszech. Uczennice przygotowały również tradycyjną włoską potrawę - spaghetti. Na koniec klasa III opowiedziała uczniom o Hiszpanii. galeria

 

Wycieczka do Łańcuta

 

20.06.2013r. klasa III pod opieką wychowawczyni K. Buczkowicz i p. pedagog W. Burdziak- Zabłotny udała się na wycieczkę do Łańcuta.

Celem wyjazdu było zwiedzenie zamku łańcuckiego, poznanie jego historii i obejrzenie największej w Polsce powozowni. Pod opieką pani przewodnik uczniowie z ogromnym zainteresowaniem podziwiali wnętrze pałacu w Łańcucie.

Na koniec udali się na smaczne, łańcuckie pierogi. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała.

galeria

 

Królowa śniegu” w Puchatku

 

    Dnia 19.06.2013 r. odbyła się wycieczka do „Puchatka” w Sanoku, w której uczestniczyły dzieci  z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I i II wraz z wychowawcami: p. B. Suwałą, p. J. Kozak i p. K. Sołtysik. Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt. „Królowa śniegu” w wykonaniu młodych artystów  Osiedlowego Domu Kultury. Cała widownia była zachwycona strojami aktorów oraz piękną dekoracją sceny. Udział w spektaklu pozwolił dzieciom na obcowanie z językiem literackim, a także uczył kulturalnego zachowania w czasie przedstawienia.galeria

То, "Paths to the World. Английский язык для дошкольников. Пособие для детей 5-6 лет. В 2-х частях. Ч. 2" что было уже сказано, "скачать игра карта на раздевание" подготовило ее к этому.

Ночь велика, продолжал "игровые автоматы рулетка играть бесплатно" Томпсон.

Оставь в "краткое содержание платонов неизвестный цветок" покое эту добрую симпатичную "решебник по математике 6 класс stavcur" девушку, возмутился Чиун.

И, казалось, "366 моделей оригами" это только усугубляло тишину.

Через "альбом елены ваенга скачать" несколько секунд сестра была уже в "игровой автомат венецианский карнавал" моих объятиях.

Он "гранд каньон игровой автомат" не был особенно удивлен, "игровые автоматы гейминатор играть бесплатно" увидев на экране силуэты двух F-16 Американских ВВС.

 

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Origami

 

Tradycją naszego gimnazjum stał się udział w Wojewódzkim Konkursie Origami, który gromadzi miłośników sztuki origami z całego Podkarpacia.

VII Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki po Krainie Origami” odbywał się tym razem w Stalowej Woli i również w tym roku zakończył się dla nas sukcesem!
      Magdalena Kamińska z klasy II gimnazjum w kategorii bryły zajęła I miejsce. Bryły do konkursu były wykonywane na zajęciach koła origami, które prowadzi p. Ewa Rajtar.

Cieszy nas również sukces byłej uczennicy naszego gimnazjum - Ewy Ziemlewicz, która sama doskonali swoje umiejętności i co roku zachwyca jury konkursu coraz to nowymi bryłami. W tym roku w kategorii klas ponadgimnazjalnych zajęła II miejsce.

Zjawiskowe modele wyłącznie z papieru można obejrzeć na stronach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli  Link tutaj >>>>  oraz na sstronach Polskiego Towarzystwa Origami Link tutaj >>>

galeria

 

Gościu, siądź pod mym liściem a odpocznij sobie…

(wycieczka)

 

Uczniowie klas od IV-VI szkoły podstawowej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce autokarowej, która rozpoczęła się od zwiedzania pięknego Kazimierza Dolnego wraz z jego renesansowymi zabytkami, Górą Trzech Krzyży oraz urokliwym Rynkiem. Kolejnym etapem był rejs statkiem pirackim w stronę Janowca oraz przejazd do zamku zabawną ciuchcią. Po jego zwiedzeniu dzieci obejrzały stary zabytkowy dworek i wysłuchały historii jego mieszkańców oraz dowiedziały się o obyczajach panujących w tamtych czasach. Zwiedzaniem urokliwego otoczenia i dziedzińca zamku Czartoryskich w Puławach (wnętrza są objęte remontem) oraz Świątyni Sybilli rozpoczął się dzień drugi. Następnym punktem na trasie wycieczki był dworek Jana Kochanowskiego w Czarnolasie, gdzie lipa i czarodziejski kamień oraz strofy dzieł poety nastroiły zwiedzających poetycko. Było bardzo upalnie , zatem przydały się słowa poety ,,Gościu, siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie…” Jednak nie tylko poezją i historią uczeń żyje, więc nie zabrakło i rozrywki. Kino 3D w Puławach i zabawny film animowany o poszukiwaczach przygód i zaginionego miasta oraz Happy Meal w restauracji McDonald dopełniły całości wrażeń naszych podróżników.

Wycieczkę zorganizowały p. Mariola Gorczyńska, p. Aneta Mąka a opiekę w czasie jej trwania sprawowała również p. Maria Siedlecka. galeria

 

dyplomI Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Inspiracje plastyczne twórczością J. Tuwima”

 

Uczniowie naszego gimnazjum: Kamil Bartkowski z kl. 1, Natalia Płoska i Damian Ziemlewicz z kl. 3, zachęceni przez p. Bożenę Zarzykę, wzięli udział w I Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Inspiracje plastyczne twórczością J. Tuwima” organizowanym przez CDN w Sanoku oraz Szkołę Podstawową nr 6. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy w dowolnej technice i określonym formacie. Rok 2013 ogłoszony został rokiem Juliana Tuwima, dlatego tematyka prac dotyczyła świata emocji w jego wierszach i satyrach.

Dla Damiana Ziemlewicza inspiracją był wiersz „Szczęście”. Za swoją pracę, wykonaną akwarelami, otrzymał I miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

По-прежнему улыбаясь, незнакомец осушил бокал.

Тетя Далия фыркнула как будто кто-то выстрелил из салютной пушки, давая понять Гасси, что его присутствие нежелательно.

И у мистера, и у миссис "Бухгалтерский учет" Моллой уши были не изуродованы, но он ясно осознал, что видит перед собой наполеонов преступного мира.

Он по-прежнему чувствовал запах топлива и даже видел блестевшие новенькие заклепки на "Состав, содержание и порядок составления бухгалтерской отчетности организации" вертолетной обшивке.

Разумеется я, ответил Мордонт, нельзя же, чтобы бедняга без конца колотил в вашу столь туго отворяющуюся дверь, да еще под "Экономико-статистический анализ производства зерна в ООО 'Агрофирма'" таким ливнем!

Она взяла сперму и размазала ее по серебристой головке рычага коробки передач.

 

Mile spędzone chwile w "Urwisie"


Dnia 17.062013 r. odbyła się wycieczka do sali zabaw "Urwis"w Sanoku, w której uczestniczyły dzieci z Punktu Przedszkolnego i  Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy I wraz z wychowawcami: p. D. Bętkowską, p. B. Suwała i p. J. Kozak.
Wspólny wyjazd dzieci w wieku od 3 do 7 lat miał na celu doskonalić umiejętność współdziałania w grupie podczas wspólnych zabaw oraz rozwijać ekspresję ruchową. Aktywnie spędzony czas dostarczył dzieciom wiele radości, zwłaszcza tym, które były tu po raz pierwszy. Wszyscy świetnie razem się bawili, co widać na załączonych zdjęciach.galeria

 

VIII Festiwal Kultury Polsko-Angielskiej

Trepcza 2013

 

    VIII Festiwal Kultury Polsko-Angielskiej Trepcza 2013 odbył się 16 czerwca br. na terenie placu przed Kościołem Parafialnym w Trepczy. Tym razem zebrana publiczność wysłuchała reprezentantów 9 szkół z terenu powiatu sanockiego w czasie VIII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Jury w składzie: Małgorzata Stabryła (szkoła muzyczna w Sanoku), Bartosz Kusy (przedstawiciel wydawnictwa brytyjskiego Pearson) oraz Jacek Jakubaszek (metodyk języka angielskiego) przyznało miejsca:

Kategoria kl. IV-VI SP

   1m- Monika Bartkowska (SP Trepcza)

   2m- Kacper Przystasz (SP Trepcza)

   3m- Kinga Nitka (SP Mrzygłód)

Kategoria kl. I-III G

   1m- Anna Duda (G w Długiem)

   2m- Dagmara Kruczek (G Niebieszczany)

   3m- Magdalena Kobrzyńska (G w Trepczy)

Nagroda Publiczności- Monika Bartkowska (SP Trepcza)

    Działający od ośmiu lat Festiwal ma na celu promowanie utalentowanej młodzieży, przybliżanie kultury regionalnej oraz propagowanie nauki języka angielskiego. Wesoły i różnorodny program artystyczny przygotowali uczniowie gospodarza imprezy czyli Zespołu Szkół w Trepczy. Sponsorami byli: Urząd Gminy Sanok, Urząd Miasta Sanoka, Księgarnia Językowa ,,U Kuby”, Wydawnictwo Pearson, a także Państwowy Zakład Ubezpieczeń w Sanoku oraz osoby prywatne.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!galeria

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu3
Wizyt w miesiącu387
Łącznie wizyt54842

VCNT - Visitorcounter