Zespół Szkół w Trepczy (2013-14)

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ZNAJDUJĘ SIĘ W MENU PO LEWEJ STRONIE.
JEST DOSTEPNY RÓWNIEŻ POD LINKIEM

Zajęcia w Punkcie Przedszkolnym i Oddziale Zerowym rozpoczną się 4 sierpnia 2014r. o godzinie 815

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Nadszedł długo oczekiwany przez nas dzień zakończenia roku szkolnego 2013/2014. To dzień szczególny dla uczniów klas trzecich, którzy po 10 latach spędzonych w Zespole Szkól w Trepczy żegnają się ze szkołą i nauczycielami.

Rozpoczęliśmy uroczyście - Mszą św. odprawioną przez ks. P. Rymarowicza, dla którego to była również mała uroczystość, żegnał się z uczniami, których przeprowadził przez cały okres nauki od klasy 1 SP do 3 gimnazjum.

Na sali gimnastycznej przemówiła do wszystkich zgromadzonych pani Dyrektor Leontyna Krowiak. Podziękowania dla nauczycieli w formie wierszy i kwiatów przekazali uczniowie klasy szóstej. Absolwenci gimnazjum przygotowali na tę okazję program artystyczny, który doprowadził do łez nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Były to oczywiście łzy radości z parodiowanych przy podkładzie muzycznym zachowań nauczycieli. Uczniowie klasy trzeciej tak wczuli się w swoje role, że nikt nie miał problemu z rozpoznaniem właściwego pedagoga.

Kolejną częścią uroczystości było wręczenie wyróżnień i nagród dla najlepszych uczniów Zespołu. Na świadectwo z wyróżnieniem zapracowali sobie:

Dominika Polańska - klasa III

Sandra Wojtas - klasa III

Anna Wójcik­ - klasa III

Magdalena Kobrzyńska - klasa II

Kacper Buczek - klasa I

Jakub Siedlecki - klasa I

Martyna Kołcz - klasa VI

Martyna Mazur - klasa VI

Wiktoria Dobrzańska - klasa VI

Patryk Wojtas - klasa V

Julia Lewicka - klasa V

Michalina Lewicka - klasa IV

Zofia Leszczyk - klasa IV

Patrycja Nowakowska - klasa IV

Pani Dyrektor wręczyła również dwie dodatkowe nagrody:

- Nagrodę za wieloletni udział w Konkursie o Pucha Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otrzymała Sabina Saj

- Nagrodę za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymała Aleksandra Kątska.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i niezapomnianych wakacji,
spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Do zobaczenia we wrześniu!galeria

Nasza placówka otrzymała tytuł Szkoły/w Ruchu

tabliczka szkolaw ruchu

nakretkaPodsumowanie konkursu
      „Zakręcona Nakrętka”

Prowadzony przez Samorząd Uczniowski konkurs „Zakręcona Nakrętka”, został zakończony. Celem jego była, zbiórka jak największej ilości nakrętek, dla dziecka pięcioletniego, cierpiącego na porażenie mózgowe i czterokończynowe porażenie, na turnus rehabilitacyjny. Konkurs rozstrzygany był osobno dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

I miejsce   - klasa II     - 15 kg nakrętek

II miejsce – klasa III   -   8 kg nakrętek

III miejsce – klasa I       - 4 kg nakrętek

I miejsce   -   klasa V   – 20 kg nakrętek

II miejsce -   klasa IV - 15 kg nakrętek

III miejsce -   klasa I   -   10 kg nakrętek

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.

Nasz laureat z języka angielskiego

w konkursie ogólnopolskim

Patryk Wojtas
uczeń klasy piątej wraz z pozostałymi uczniami szkoły podstawowej z klas od V - VI (15 osób) wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI PANDA 2014 i zdobył w nim tytuł Laureata zajmując V miejsce w skali kraju. Jest to kolejny już sukces naszego ucznia z języka angielskiego, który pod opieką pani Marioli Gorczyńskiej rozwija swój talent językowy i zdobywa wiedzę z tego przedmiotu.

Patrykowi serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI MAKULATURY

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole prowadzona była zbiórka makulatury pod hasłem „Pomagamy budować studnię w Sudanie Południowym”. Makulatura zbierana była w pierwszy poniedziałek miesiąca od listopada 2013 roku do czerwca br. Na naszym terenie akcją – która ma charakter ogólnopolski – patronuje Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku i właśnie tam oddawana była zebrana makulatura.

Zbieranie w szkole makulatury miało na celu przede wszystkim otwarcie się na elementarne potrzeby najuboższych ludzi, a także zachęcić dzieci i młodzież do recyklingu, który jednocześnie jest jednym z elementów przyczyniającym się do ochrony środowiska.

Ogółem w całej szkole zebranych zostało 456 kg makulatury. Poszczególne klasy osiągnęły następujące wyniki:

Szkoła podstawowa:

Klasa 2 – 50 kg,

Klasa 4 – 110 kg,

Klasa 5 – 90 kg,

Klasa 6 – 41 kg,

Gimnazjum:

Klasa 1 – 78 kg,

Klasa 2 – 87 kg,

Klasa 3 – 0.

Do naszej akcji przyłączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Trepczy pozyskując różne niepotrzebne książki od mieszkańców miejscowości.

maratonczykMaratończycy dobiegli do celu!

Przez cały rok szkolny trwał w naszej szkole konkurs na najwyższą frekwencję uzyskaną przez uczniów w poszczególnych klasach szkoły podstawowej i gimnazjum. Zbliża się koniec roku szkolnego i nasi Maratończycy dobiegli już do celu, gdyż konkurs zakończył się w maju br. Wyłonieni liderzy, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi za sumienne uczęszczanie do szkoły i najwyższą frekwencję w klasie to:

Szkoła podstawowa

Kl. IV – Natalia Bodnar
Kl. V – Julia Lewicka
KL. VI – Martyna Mazur

KL. I – Karol Tabisz
Kl. II – Magdalena Kobrzyńska
Kl. III – Anna Wójcik

Konkurs MARATOŃCZYK 2014 zorganizowały na terenie szkoły p. Mariola Gorczyńska i p. Agnieszka Bochenek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Przyłączyliśmy się do organizacji Światowego Zjazdu Sanoczan

W dniach 20-23 czerwca odbył się Światowy Zjazd Sanoczan. W sobotę nasi wolontariusze przyłączyli się do organizacji obchodów. Wraz z Fundacją „Czas Nadziei” dziewczynki prowadziły zabawy i konkursy dla dzieci. Uczennice rozdawały balony, z których formowały różne ciekawe kształty, tańczyły, prowadziły konkursy typu: tor z przeszkodami, najładniejszy rysunek wykonany kredą, skakanie na skakance i zachęcały dzieci do uczestnictwa w zabawach.

Cały dzień, był dla wolontariuszy nowym doświadczeniem i dużym przeżyciem.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»