Zespół Szkół w Trepczy (2013-14)

UWAGA ! ! !

 

Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek
tj. 07.04.2014 roku
odbędzie się kolejna zbiórka makulatury.

 

Stroiki świąteczne dla potrzebujących

     Uczniowie Gimnazjum oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Trepczy wzięli udział w konkursie „Stroiki świąteczne dla potrzebujących” organizowanym przez Polski Czerwony Krzyż. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, zachęcani przez opiekuna Szkolnego Koła PCK – Annę Sołtysik, z entuzjazmem zabrali się do pracy i wykonali piękne, oryginalne stroiki świąteczne, które stały się miłym upominkiem dla potrzebujących.

    Nagrody książkowe i dyplomy w konkursie otrzymały: Weronika Kłos za zajęcie I miejsca, Magdalena Kobrzyńska za zajęcie III miejsca, Weronika Dobrzańska za udział w konkursie.

    Wręczenie nagród odbyło się 21 marca.

 

Przegląd twórczości plastycznej w „Puchatku"

     W tegorocznym przeglądzie twórczości dziecięcej  zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek"  w Sanoku uczestniczyli  uczniowie  z 23 szkół i domów kultury  powiatu sanockiego.  27 marca 2014 r. podczas otwarcia wystawy  odbyło się uroczyste  wręczenie  nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego, który przebiegał pod hasłem  „Moja przygoda w kosmosie".  Naszą  szkołę reprezentowało 9 osób, z czego  aż 4 zostały  nagrodzone. Jest to duży sukces, tym bardziej, że w konkursie brało udział  193 uczniów.

Nagrody główne w swoich kategoriach otrzymali:

                                          Natalia Radwańska      kl.II.
                                          Patrycja Ćwian          kl.IV.
                                          Szymon Czapor          kl.V.   
                                oraz  Oskar Chytła            kl.II.  wyróżnienie.

Podczas uroczystości wręczenia nagród naszym laureatom kibicowali rodzice oraz opiekun Jadwiga Kozak. Wszystkie nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie, którą można oglądać do 11 kwietnia.  Zapraszamy!galeria

 

certyfikatOtrzymaliśmy certyfikat za udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej organizowanej przez UNICEF.

Projekt „Gwiazdka dla Afryki” miał na celu uwrażliwić uczniów na problemy współczesnego świata i potrzeby dzieci w krajach globalnego Południa.

    Celem projektu było przekazanie młodzieży wiedzy na temat działań humanitarnych podejmowanych przez UNICEF na świecie, a także kształtowanie postawy zaangażowania społecznego wśród młodych ludzi. W ramach akcji zbierane były także fundusze na kampanię szczepień dzieci w Sierra Leone. Nasi uczniowie sprzedając własnoręcznie wykonane pudełka zebrali 180zł kwota została przekazana na konto UNICEF.

 


   Dnia 27 marca 2014 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w II edycji KONKURSU NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE SANOCKIM POD PATRONATEM BURMISTRZA SANOKA. Uczennica naszej szkoły Sandra Wojtas z klasy trzeciej gimnazjum otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Jest to duży sukces, tym bardziej, że w konkursie brało udział ponad 150 gimnazjalistów.

   Serdecznie gratulujemy!!!

 

14 marca odbył się w naszej szkole konkurs historyczny pt. „Historia regionu – Sanok i okolice”. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. A oto wyniki:

Wśród uczniów szkoły podstawowej I_miejsce zajęła Julia Lewicka (kl.V), miejsce II Martyna Kołcz (kl. VI), a miejsce III Michalina Lewicka (kl.IV).

Wśród gimnazjalistów I_miejsce zdobyła Magdalena Kobrzyńska (kl.2), miejsce II Monika Kramarczyk (kl. II), a miejsce III ex aequo Kacper Buczek (kl. I) i Pola Lewicka (kl. 2). Dzięki staraniom organizatorów uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki historii A. Bochenek i A. Mąka.

 

Serdecznie zapraszamy


wszystkich rodziców na pierwsze w tym semestrze
zebranie wywiadowcze,
które odbędzie się tradycyjnie w czwartek
o godzinie 1600 w dniu 27 marca 2014r.

 

To się nazywa powitanie wiosny!!!

    21 marca w Małej Szkole od rana dało się wyczuć radosną atmosferę. Uczniowie ubrani w wiosenne kolory, z wiązankami bazi przybranymi  kolorowymi bibułami, przepięknymi marzannami, które wykonali pierwszoklasiści, z transparentem Witaj Wiosno z niecierpliwością oczekiwali na godzinę 10:00. Właśnie wtedy ruszył barwny korowód spod szkoły na stadion, aby tam oficjalnie zatwierdzić przybycie wiosny. Wiersze i piosenki w wykonaniu dzieci z pierwszej klasy uświetniły całą ceremonię. Na koniec Marzanny i dziewczynki przebrane za Wiosenki zaprosiły wszystkich do wesołej zabawy. Należy dodać, że wiosna odwdzięczyła się dzieciom letnią pogodą.galeria

 

   I Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków w Języku Angielskim

    21 marca uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w I Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim, który odbył się w Domu Górnika w Sanoku. Teatrzyk SMILE, w odnowionym o połowę aktorów składzie, przygotował przedstawienie THE FEELINGS COLLECTOR, w specjalnie na tą okazję zmienionej wersji. Żywiołowy występ, muzyka Boby McFerrin’a oraz Margaret a także stroje i zabawne kropkowane muchy naszych aktorów – o których mówił dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Sanoku – bardzo spodobały się publiczności, bowiem głośno i entuzjastycznie oklaskiwała całe przedstawienie. Teatrzyk SMILE otrzymał podziękowanie w postaci dyplomów i upominków dla każdego uczestnika i pomimo, że – jak znowu stwierdził pan dyrektor – wszyscy występujący są wygrani, liczył na formę konkursową całego przedsięwzięcia. Ale co tam, najważniejsza jest dobra zabawa z językiem angielskim, a tej na pewno podczas prób i w dniu występu nie brakowało.

     Zatem po raz kolejny w Pierwszym Dniu Wiosny: DON’T WORRY, BE HAPPY! Tego sobie i Państwu życzy Teatrzyk SMILE w składzie: Natalia Bodnar, Dawid Jastrzębski, Martyna Kołcz, Bodnar, Marcin Kobrzyński, Aleksandra Drożdż, Julia Lewicka i Patryk Wojtas wraz z opiekunem grupy p. Mariolą Gorczyńską.

THANK YOU VERY MUCH!galeria

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 15
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu17
Wizyt w miesiącu208
Łącznie wizyt55319

VCNT - Visitorcounter