Zespół Szkół w Trepczy (2013-14)

zyczenia

 

     W atmosferze świątecznego nastroju i_serdecznych życzeń składanych przez Panią Dyrektor, uczniowie Zespołu Szkół w Trepczy kolędowaniem zakończyli naukę w przeddzień świąt bożonarodzeniowych.  

      W tym szczególnym dniu wszyscy zatrzymali się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, by w zadumie wysłuchać przepięknych kolęd i_pastorałek w wykonaniu uczniów od klasy 0 do 3G.galeria

 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

    9 grudnia uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w XXII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas olimpiady sprawdzana była wiedza i umiejętności uczestników z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasad zdrowego stylu życia.

    W etapie szkolnym olimpiady, I miejsce zajęły: Magdalena Kobrzyńska i Anna Ziemlewicz, które otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Opiekun Szkolnego Koła PCK – Anna Sołtysik przeprowadziła dogrywkę, która wyłoniła reprezentanta szkoły rejonowego etapu olimpiady - Magdalenę Kobrzyńską.

   17 grudnia w Sanoku odbył się etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym brali udział uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Magdalena Kobrzyńska zajęła III miejsce wśród gimnazjalistek i otrzymała dyplom oraz nagrodę.galeria

 

III miejsce w zawodach
w mini piłkę ręczną

12 grudnia 2013r. w ramach Akcji "Ćwiczyć każdy może" nasza szkoła brała udział w gminnych zawodach sportowych w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe z: Niebieszczan, Kostarowiec, Srogowa Górnego i Trepczy. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów: Wiktoria Dobrzańska, Katarzyna Gierlicka, Martyna Kołcz, Martyna Mazur, Julia Lewicka, Aleksandra Drożdż, Weronika Dobrzańska, Gabriela Tokarska,  Damian Bartkowski, Marcin Kobrzyński, Kacper Przystasz, Dominik Kmiecik, Dawid Kndyjowski, Patryk Kondyjowski, Damian Wronowski. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Naszej reprezentacji udało się zdobyć III miejsce. Uczniów do zawodów przygotowała Aneta Mąka, nauczycielka wychowania fizycznego.galeria

 

201312091699"Kartka świąteczna dla kogoś wyjątkowego"

     Pod takim hasłem odbył się tegoroczny konkurs plastyczny w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku. Tradycyjnie wzięli w nim udział uczniowie kl. I - III oraz kl. IV - VI naszej szkoły. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbyło się podczas uroczystego wernisażu 13 grudnia. Do grona zwycięzców zakwalifikowano tylko uczennicę kl. VI Wiktorię Dobrzańską, która swoją pracę wykonała techniką quillingu. To już kolejny sukces Wiktorii w MDK - u. Pozostałych uczestników konkursu niech pocieszy fakt, że wszystkie prace konkursowe przekazane zostały na cele charytatywne. Kwota ze sprzedaży kartek będzie przeznaczona na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pokonkursową wystawę można oglądać do 10 grudnia i wesprzeć akcję kupując wybraną kartkę.

Zapraszamy.galeria

 

Przygotowanie do świąt

   Grudzień to miesiąc, który kojarzy nam się ze Świętym Mikołajem oraz z najpiękniejszymi świętami Bożego Narodzenia – a one z czasem wielkiej radości, nadziei i wspólnej miłości.

   W naszej szkole przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zaczęły się już początkiem grudnia. Klasy z dnia na dzień upiększane są nowymi ozdobami. Gazetki klasowe jedna po drugiej informują nas, że święta tuż, tuż… Na korytarzu głównym wykonana świąteczna dekoracja zapiera dech w piersi. Zachwyt widoczny jest na twarzach każdego ucznia i nauczyciela. Czekamy jeszcze tylko na żywy obraz przygotowań bożonarodzeniowych, gdzie wszyscy uczniowie i nauczyciele podzielą się opłatkiem i wspólnie zaśpiewają „Bóg się rodzi”.galeria

 

dyplomBaw się razem z nami   

         3 grudnia 2013 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Strachocinie odbył sie gminny konkurs "Baw się razem z nami". Uczestnikami zawodów były dzieci z klas I-III reprezentujące 11 Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała wspaniała siódemka, która w większości konkurencji nie miała sobie równych. Byli to Sabina Niżnik, Natalia Radwańska, Ola Wójcik, Rafał Harajda, Karol Kątski, Piotr Kobrzyński i Marcin Bartkowski, a  do zawodów przygotowała K. Sołtysik.

galeria 

galeriaBaw się razem z nami

 

    3 grudnia 2013 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Strachocinie odbył sie gminny konkurs "Baw się razem z nami". Uczestnikami zawodów były dzieci z klas I-III reprezentujące 11 Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała wspaniała siódemka, która w większości konkurencji nie miała sobie równych. Byli to Sabina Niżnik, Natalia Radwańska, Ola Wójcik, Rafał Harajda, Karol Kątski, Piotr Kobrzyński i Marcin Bartkowski, a  do zawodów przygotowała K. Sołtysik
 

„Mój pomysł na pomaganie innym”

Taki tytuł nosi tegoroczna edycja konkursu plastycznego Doodle 4 Google. Ma ona na celu rozbudzić w uczniach wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka i zachęcić do promowania idei niesienia bezinteresownej pomocy. Uczniowie szkoły podstawowej, zachęceni przez p. J. Kozak, wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością oraz pokazali jak w łatwy i przyjemny sposób można  pomóc innym.

Czy ktoś ma szansę na wygraną?

To się okaże 12 stycznia 2014 r. czyli w dniu 22 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego właśnie dnia zwycięski projekt pojawi się na stronie głównej Google.

Trzymajmy kciuki za naszych uczestników.galeria

 

Gościliśmy Św. Mikołaja

    Św. Mikołaj nie zapomniał o nas! Najmłodszych uczniów, jak co roku odwiedził św. Mikołaj. Każde dziecko solennie przyrzekało Mikołajowi poprawę w nauce i zachowaniu. Niektórzy bez pytania przyznawali się do małych grzeszków, ale zostali od razu rozgrzeszeni przez gościa i otrzymywali paczki. Dużo było przy tym radości, miłych słów i śmiechu.

Dziękujemy Ci Mikołaju i  zapraszamy w nasze progi  za rok!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 15
Copyright © 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes, business website hosting.

 

godlo polski.svg

 

ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok

tel. (13) 46 44 551

e-mail - szptrepcza@poczta.fm

puchatek

szlachetna paczka

kouj wf z klasa

logo-cyfrowobezpieczniplSzachu w szkolelogo mm

 

program owoce w szkole

licencja VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka szkola w ruchu

radosnaszkola

pierwszeuczniowskiedoswiadczenia


 

 

 

 

origami1

licznik odwiedzin

Wizyt w tygodniu18
Wizyt w miesiącu209
Łącznie wizyt55320

VCNT - Visitorcounter